İade - İptal ve Ürün Değiştirme Konularında 0312 213 24 43 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


İade edilecek ürünler sipariş sırasında tercih ettiğiniz kargo şirketi ile gönderilmelidir.


Tüm ürünler aksi belirtilmediği taktirde üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır.


Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün iadelerinde kargo ücreti müşteriden tahsil edilir.


Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış yada tekrar satılamayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.


Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde iade formunu doldurarak faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.


İadelerinde varsa ürünün aparatlarını, yedek parçalarını, aksesuarlarını eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.

Sipariş İptali:

Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken info@HasAkvaryum.com mail adresimizden veya sitemizin iletişim bölümünden sipariş bilginizi bize göndermenizdir.

 

Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği taktirde kargo masrafları tarafınıza yansıtılacaktır.

 

Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.