Deneme Ürünü

Cyrstalpro Bacto Feed 125ml (Bakteri Besini)


Ürün Kodu
CYP1605
Barkod
8681644071605
Marka
Crystalpro
Koli Adedi
12
Stok Durumu
Stoklarımızda

Bacto Feed marine, resif ve tatlı su akvaryumları için özel olarak formüle edilmiş eşsiz bakteri besinidir. Tamamen organik bileşiklerden oluşur. Bu bileşikler bakteriler tarafından kolayca enerjiye çevrilir. Bu çevrim sırasında akvaryum suyunda bulunan nitrat ve fosfat hızla düşer. Yosun oluşumu önlenir. Akvaryumun ilk kurulumunda biyolojik dengenin hızlı oturmasını ve sonrasında sürekli kullanımda sağlıklı su berraklığı sağlar. Tüm akvaryum canlıları için güvenlidir.

Kullanım Şekli:

Akvaryumda bakterilerin çoğalabileceği sık gözenekli filtre medyaları gereklidir. Filtreler sürekli çalışır olmalı ve su sirkülasyonu yeterli olmalıdır. İlk hafta günlük 100 litre akvaryuma 1ml ekleyiniz. İkinci hafta günlük 2ml ekleyiniz. Sonraki günlerde 3ml ile devam ediniz. Suyu iyi havalandırınız. Doz aşımı yapmayınız. Yaklaşık 15 damla 1ml, bir kapak 7 ml dir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.
Doz aşımında suda bulanıklık oluşabilir. Bu durum geçicidir. Akvaryumu iyi havalandırıp oksijen girişi sağlayınız. 24 saat sonra berraklık oluşmazsa su değişimi yapınız.

İçerik:

Ethanol, acetic acit, glucose, pure water.

Uyarılar:

Sadece hayvan sağlığında kullanılır. İçilmez. Çocuklardan uzak tutunuz. Göze veya cilde temas ettiğinde bol su ile yıkayınız. Serin yerde saklayınız. Dondurmayınız.
125ml ve 500ml alüminyum folyolu mühürlü ve kapaklı plastik şişelerde satışa sunulmaktadır.


BENZER ÜRÜNLER