Deneme Ürünü

Crystalpro Flora Multi Micro Elements 125ml


Ürün Kodu
CYP1537
Barkod
8681644071537
Marka
Crystalpro
Koli Adedi
12
Stok Durumu
Stoklarımızda

Flora Multi Micro Elements:
Tatlısu akvaryum bitkilerinin renklenmesi ve sağlıklı büyümesi içi gerekli olan demir ve ana elementler ile mikro elementlerin dengeli karışımıdır.

Kullanım Şekli:
Yüksek destekli, CO2 ve yüksek ışık verilen bitki akvaryumları için; günlük 100 lt akvaryuma 5 ml ekleyiniz. Düşük destekli, CO2 verilmeyen ve düşük ışık verilen bitki akvaryumları için; günlük 100 lt akvaryuma 1 ml ekleyiniz. Haftalık %10-50 arası su değişimi tavsiye edilir. Yaklaşık 15 damla 1 ml, bir kapak 7 ml dir.

İçerik:
Potasyum, nitrat, magnezyum, kalsiyum, sülfat, sodyum, demir, bor, mangan, çinko, bakır, molibden, kobalt içerir. Fosfat ve silikat içermez.

Teknik Bilgi:
Bitkilerin sağlıklı gelişimi ve doğal renklere sahip olması için ihtiyaçları olan minerallerin akvaryuma düzenli olarak ilave edilmesi gerekir. Flora multi micro elements de bu mineraller bitkilerin kullanım miktarı ve akvaryumlardaki özel şartlar göz önüne alınıp formüle edildi. Yoğun bitkili akvaryumlarda ilave olarak Flora multi NPK ile makro elementler eklenebilir. Akvaryumdaki minerallerin miktarını ölçüm yaparak takip etmek daha etkin sonuçlar verir. Ancak ölçüm yapılmıyorsa gözlem yoluyla katkı kullanımına devam edilebilir. Bitkilerin dengeli büyümesi, yosun oluşmaması, bitki yapraklarında renklerin ve şeklin doğru oluşu; dengeli katkı, CO2 ve ışık kullanımının göstergesidir.

Uyarılar:
Sadece hayvan sağlığında kullanılır. İçilmez. Çocuklardan uzak tutunuz. Göze veya cilde temas ettiğinde bol su ile yıkayınız. Serin yerde saklayınız. Dondurmayınız.
125ml ve 500ml ölçülerinde alüminyum folyolu mühürlü ve kapaklı plastik şişelerde satışa sunulmaktadır.


BENZER ÜRÜNLER